Ara

Kullanım Koşulları

TEKLiFTE.com adresindeki bu web sitesi ("Web Sitesi"), ikinci el araba alıcı ve satıcılarını buluşturmak için kurulmuştur.

Bizimle iletişime geçmek

,destek@teklifte.com adresinden bize e-posta gönderebilir veya 0850 255 1350 numaralı hattan telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Koşullarını Kabul Etme

Web Sitemizi kullanarak, Gizlilik Politikamız ve burada atıfta bulunulan diğer belgelerle birlikte aşağıdaki hüküm ve koşullara ("Kullanım Koşulları") uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, bu Web Sitesini kullanmamalısınız.

 1. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

Bu Kullanım Koşullarını zaman zaman değiştirme hakkımız saklıdır. Değiştirilen Kullanım Koşulları bu Web Sitesinde yayınlanacak ve yayınlandıkları tarihten itibaren geçerli olacaktır. Bu tür bir güncellemeden sonra bu Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, herhangi bir değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Hizmetlerimiz

TEKLİFTE.com araç, emlak, eşya katagorilerinde ürünlerini satmak isteyen kullanıcılar ile satın almak isteyen kişileri teklif ortamında buluşturur. TEKLiFTE.com alışa gelmiş ilan sitelerinden farklı olarak ilanların birden çok alıcı tarafından fiyatlandırılmasını sağlar ve rekabet ortamı oluşturarak değerini arttırır.

Bu Web Sitesi, aşağıdakileri Hizmetleri sağlar:

 • Bir veya daha fazla Araba Satın Alma Ortağımız aracılığıyla çevrimiçi bir değerleme almak için arabanızın veya başka bir aracın detaylarını ve kişisel iletişim bilgilerinizi gönderin;
 • Oto galeriler veya bireysel alıcılar araç değerlemeniz ve/veya aracınızla ilgili olası bir işlem hakkında sizinle iletişime geçebilmesi için kişisel iletişim bilgilerinizi gönderin.

Bilgilerinizi bize göndererek ve bu şekilde bizimle bir hesap oluşturarak, 18 yaşından büyük olduğunuzu, Türkiye'de ikamet ettiğinizi ve bize verdiğiniz bilgilerin doğru, doğru, eksiksiz ve güncel olduğunu garanti ediyorsunuz. Web Sitesi aracılığıyla sahibi olmadığınız bir araba hakkında veya başka bir kişi adına bilgi gönderiyorsanız, bu Kullanım Koşullarına uygun olarak kullanmak üzere bize bu tür bilgileri sağlamak için gerekli tüm izinlere sahip olduğunuzu garanti edersiniz.

Web Sitemizde gösterilen herhangi bir çevrimiçi değerlemenin yalnızca gösterge niteliğinde olduğunu ve aracınızla ilgili bir dizi varsayıma dayandığını kabul ediyorsunuz. Bir Araba Satın Alma Ortağı(Oto Galeri veya Birey) tarafından aracınız için teklif edilen ve/veya ödenen fiili fiyatın, Araba Satın Alma Ortaklarımızdan biri tarafından aracın incelenmesi veya tartışılmasının ardından değişebileceğini bilmelisiniz. Bilgilerinizi Web Sitemize göndermeniz, aracınızı herhangi bir Araba Satın Alma Ortaklarımıza satmanız konusunda sizi yükümlü veya bağlayıcı hale getirmez. Satıcı ile alıcı arasındaki anlaşmazsızlıklarda da TEKLİFTE.com sorumlu tutulamaz.

TEKLiFTE Araba Satın Alma Ortakları

Web Sitemizdeki değerlendirmelerin (ve varsa, aracınızın daha sonra satın alınmasının) bizden değil, üçüncü taraf Araba Satın Alma Ortaklarımızdan teklifler olduğunu kabul etmektesiniz. Herhangi bir araba satın alma hizmetinin sağlanması için bizimle doğrudan sözleşme yapmıyorsunuz ve bu hizmetler, Hizmetlerin bir parçasını oluşturmaz. Araba Satın Alma Ortaklarımızı dikkatli bir şekilde seçmemize rağmen (size aracınız için mümkün olan en iyi fiyatı ve mümkün olan en iyi müşteri hizmetini sunmaya çalışmak için), herhangi bir Araba Satın Alma Ortağı ile yaptığınız işlemin tarafı değiliz. Bu nedenle, Araba Satın Alma Ortaklarımız tarafından bize sağlanan fiyatların doğru olduğuna veya arabanızın gerçek değerini temsil ettiğine dair hiçbir beyan veya garanti vermeyiz.

Bir araç değerlemesi için ilana girdiğinizde seçilen ilan süresi boyunca Araç Satın Alma Ortaklarımız tarafından teklifler verilir. Siz süre bitiminde teklif veren kullanıcıların iletişim bilgilerine ulaşırsınız ve dilediğinizle iletişime geçebilirsiniz, aracınız için en uygun olduğunu düşündüğümüz ilgili Araç Satın Alma Ortağı'na veya herhangi biri ile sözleşme yapmayı tercih edebiliriz. Satışa devam etmek istemeniz durumunda, ilgili Araba Satın Alma Ortağının arabanız hakkında daha fazla görüşmek ve bir satın alma fiyatı üzerinde anlaşmak için sizinle iletişime geçebileceğini kabul edersiniz. Bu Web Sitesinin kullanımı sizi hiçbir şekilde Araba Satın Alma Ortaklarımızdan herhangi biri tarafından sunulan bir fiyatı kabul etmeye zorlamaz.

Sizinle Araç Satın Alma Ortaklarımızdan herhangi biri arasındaki tüm iletişimler, o Araç Satın Alma Ortağının hüküm ve koşullarına tabidir ve sizinle Araç Satın Alma Ortağı arasında doğabilecek herhangi bir anlaşma, araç satın alma, ödeme veya anlaşmazlıktan sorumlu değiliz.

Üçüncü Taraflar ve Üçüncü Taraf Hizmetleri

 • Bilgileriniz sektörle ilgili hizmetleri sağlayan diğer üçüncü taraflara paylaşılabilir ve bunlar sisiznle görüşmek üzere e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilirler;
 • üçüncü taraflarla (örneğin, reklam ağları, analiz sağlayıcıları, otomotiv veri sağlayıcıları, arama bilgisi sağlayıcıları, ekspertiz veya sosyal ağlar dahil) aracınız veya sizinle ilgili bilgi toplamak için iletişim bilgileriniz paylaşılabilir
 • üçüncü şahıslardan reklam. Yalnızca reklam verenin sorumluluğundadır. Yanıltıcı veya yanlış reklamlardan sorumlu değiliz. Bu Web Sitesindeki herhangi bir bağlantı veya ilan tarafımızdan onay alınarak alınabilir veya paylaşılabilir.
 • üçüncü şahıslar tarafından sağlanan veriler. Bu verilerdeki herangi bir yanlışlık için sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bu tür üçüncü taraf içeriğinden kaynaklanan veya herhangi bir şekilde üçüncü taraflarla olan bu tür anlaşmazlıklarla bağlantılı herhangi bir iddia veya anlaşmazlıktan bizi muaf tutmayı kabul ediyorsunuz.

Web Sitesi İçeriği

Bu Web Sitesindeki içerik de dahil olmak üzere Hizmetler yalnızca bilgi amaçlıdır. Size aracınızla ilgili olarak herhangi bir tavsiye, yatırım, finansal veya başka bir şey önermiyoruz; veya herhangi bir Araba Satın Alma Ortağı veya başka bir üçüncü taraf hizmeti önermiyor veya onaylamıyoruz. Bu Web Sitesindeki içeriğe dayalı olarak herhangi bir eylemde bulunmadan veya herhangi bir işlemden önce profesyonel veya uzman tavsiyesi almalısınız.

Kullanıcı İçeriği

Bu Web Sitesine içerik göndererek veya bize başka bir şekilde – arabanızın fotoğrafları, sizinle veya arabanızla ilgili belgelerin fotoğrafları veya herhangi bir kişisel finansal bilgi gibi – içerik sağlayarak (“ Kullanıcı İçeriği ”), bize dünya çapında, telif hakkı hakkı veriyorsunuz. -Kullanıcı İçeriğini kullanmak, çoğaltmak, görüntülemek, satmak, değiştirmek ve düzenlemek için ücretsiz, kalıcı, geri alınamaz, münhasır olmayan, alt lisanslanabilir ve tamamen devredilebilir lisans. Kullanıcı İçeriğinde sahip olabileceğiniz her türlü manevi haktan feragat edersiniz. Bize bu hakları vermek için gerekli tüm haklara sahip olduğunuzu ve içeriğin yasa dışı, müstehcen, taciz edici, tehdit edici, karalayıcı veya bizim için başka bir şekilde sakıncalı olmadığını garanti ve beyan edersiniz.

Web Sitesi aracılığıyla sağladığınız veya Hizmetlerimizi aldığınızda veya Web Sitesini kullandığınızda sizin hakkınızda başka bir şekilde topladığımız tüm kişisel veriler, Gizlilik Politikamıza tabi olacaktır .

Sorumluluğumuzun İstisnaları

Sözleşmeden, haksız fiilden (ihmal dahil), yasal yükümlülüğün ihlalinden veya başka bir nedenle, öngörülebilir olsa bile, aşağıdakilerden veya bağlantılı olarak:

 • Bu Web Sitesini ve/veya Hizmetlerimizi kullanmanız veya kullanamamanız.
 • Hizmetlerimiz ve/veya Web Sitemizde görüntülenen veya bunlar aracılığıyla sağlanan herhangi bir içerik veya yazılımı kullanmanız veya bunlara güvenmeniz.
 • Web Sitemizin herhangi bir bileşenindeki herhangi bir başarısızlık veya gecikme, herhangi bir Hizmetin sağlanması veya bir Araba Satın Alma Ortağı tarafından size veya herhangi bir üçüncü tarafa hizmetlerinin sağlanması.
 • Sizinle herhangi bir Araba Satın Alma Ortağı arasındaki herhangi bir işlem veya anlaşma veya herhangi bir Araba Satın Alma Ortağı ile bir araba satışı veya alımı gibi bir anlaşma veya işleme girme girişimi.

Bu Kullanım Koşullarındaki hiçbir şey, ihmalimizden veya dolandırıcılık veya hileli yanlış beyanımızdan kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanmaya ilişkin sorumluluğumuzu veya Türk yasaları tarafından hariç tutulamayan veya sınırlandırılamayan diğer herhangi bir sorumluluğu hariç tutmaz veya sınırlamaz.

Bu Kullanım Koşullarından memnun kalmamanız veya yasaların izin verdiği azami ölçüde itiraz etmeniz durumunda, tek hakkınız ve münhasır çözümünüz Web Sitemizi kullanmayı bırakmaktır

Web Sitesi ve Hizmetlerin Kullanımına İlişkin Kısıtlamalar

Şunları yapmamalısınız (ve başkalarının yapmasına izin vermemelisiniz):

 • Web Sitesini veya Hizmetleri kopyalamak, elde etmek ve/veya biriktirmek (veya diğer faaliyet) Web Sitemizdeki veriler veya içerik.
 • Web Sitemize veya Hizmetlerimize, Web Sitemizin veya Hizmetlerimizin depolandığı sunucuya veya Web Sitemize bağlı herhangi bir sunucuya, bilgisayara veya veritabanına yetkisiz erişim sağlamaya çalışmak.
 • Bu Web Sitesindeki veya Hizmetlerimizin bir parçasını oluşturan herhangi bir veri tabanının (elektronik veya başka bir şekilde) parçası da dahil olmak üzere herhangi bir içeriği veya bilgiyi önceden yazılı onayımız olmadan çoğaltmak, yeniden yayınlamak, iletmek veya dağıtmak.
 • Web Sitemizin veya Hizmetlerimizin işlevselliğini kesintiye uğratmak, zarar vermek, yok etmek veya sınırlamak için tasarlanmış herhangi bir materyali iletmek veya başka bir kullanıcının Web Sitemizi veya Hizmetlerimizi kullanmasını engellemek.
 • Web Sitemizi veya Hizmetlerimizi kendi kişisel kişisel kullanımınız dışında ve her zaman bu Kullanım Koşullarına, Web Sitemizdeki herhangi bir politikaya veya diğer bildirime uygun olarak kullanın.
 • Web Sitesi veya Hizmetlerin herhangi bir bölümünü parçalara ayırmaya veya kaynak koda dönüştürmeye çalışmak.
 • Web Sitesini veya Hizmetleri herhangi bir yasa dışı şekilde, herhangi bir yasa dışı amaç için veya bu Kullanım Koşullarına aykırı herhangi bir şekilde kullanmak veya örneğin virüsler, truva atları ve solucanlar dahil olmak üzere kötü niyetli kodlar sokarak dolandırıcılık veya kötü niyetle hareket etmek.
 • Web Sitemizi veya Hizmetlerimizi yasa dışı, ahlaka aykırı veya bizim için zararlı olan herhangi bir şekilde kullanmak (bize veya herhangi bir Araba Satın Alma Ortağına karşı herhangi bir dolandırıcılık taahhüdünü işlemek veya kolaylaştırmak dahil).
 • Web Sitemizde veya Hizmetlerimizde görünen herhangi bir telif hakkı bildirimini kaldırmamak veya değiştirmemek de dahil olmak üzere, Web Sitesini veya Hizmetleri kullanımınızla ilgili olarak bize veya herhangi bir üçüncü tarafa ait herhangi bir hakkı (fikri mülkiyet hakları dahil) ihlal etmek.
 • Bu Web Sitesini veya Hizmetleri, sahibi olmadığınız otomobiller için (sahibinden izin almadığınız sürece) otomobil değerlemesi yapmak için kullanın veya bir veya birden fazla araç için fiyatlandırma verilerini elde etmek için yanlış kişisel veya iletişim bilgileri göndermek.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve size bildirimde bulunmaksızın, bu Kullanım Koşullarında size verilen hakları feshetme ve bu Web Sitesine ve/veya Hizmetlere gelecekte erişiminizi engelleme hakkını saklı tutarız..

Yeni İlan Oluştur, Teklifleri Topla!
TEKLİFTE.com'da ilanlar teklife açık şekilde listelenir. Böylece hiçbir teklifi Kaçırmazsın!
Araç, Emlak, Eşya kategorilerindeki ilanları Teklif ile AL, Teklif ile SAT!
Ücretsiz İlan Oluştur

Yardımamı ihtiyacınız var?

Lütfen bize yazın destek@teklifte.com

Alıp satmak TEKLİFTE.com ile çok keyifli.

Araç, Emlak, Eşya kategorilerindeki ilanları Teklif ile AL, Teklif ile SAT!